Флешмоб у Кропивницькому: створили кораблик та писали листи полоненим морякам (ФОТО)


«Наша дія для вашої свободи!» — флешмоб з такою назвою відбувся у Кропивницькому сьогодні, 14 березня.

moriak1

На площі перед міською радою Кропивницького понад сотня містян утворили «кораблик», діти, учні 6 школи, тримали над головами синьо-жовті папірці, що утворювали Державний прапор України, завершував композицію – прапор Військово-морських сил України.

moriak2

Організатори заходу — волонтерсько-ветеранський центр «Смайл» і обласне відділення асоціації жінок України «ДІЯ». Членкині організації тримали в руках плакати з іменами та прізвищами українських полонених моряків.

Також до акції долучились рідні кропивницьких спецпризначенців Сергія Глондаря та Олексія Корінькова, які з лютого 2015 року перебувають в полоні проросійських терористів.

moriak3

Наприкінці акції всі бажаючі мали змогу написати листи полоненим морякам, які знаходяться в московському СІЗО.

«Мета акції привернути в черговий раз увагу навіть тих людей, які живуть у нашому місті, щоб вони були небайдужими, щоб знали, що у нас йде війна і є полонені, і за цих полонених в жодному разі не можна забувати і треба вимагати якомога скорішого їх визволення», — говорить волонтерка, представниця асоціації «ДІЯ» Тетяна Бородина.

moriak4

Нагадаймо, нині 24 українських моряки, які потрапили до російського полону перебувають на території сусідньої держави. Серед них два уродженця Кіровоградщини — Роман Мокряк та Андрій Артеменко.

moriak5

Нещодавно, над центральною площею міста на даху готелю Україна, розмістили під ним прапор ВМС України, пізніше ветерани АТО встановили там банер з написом: «Кропивницький підтримує українських військовополонених».

moriak6


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/50913-fleshmob-u-kropyvnytskomu-stvoryly-korablyk-ta-pysaly-lysty-polonenym-moriakam-foto”