“Жовті жилети” незважаючи на заборону поновили протести у Парижі

Сьогодні, 23 березня, у Парижі учасники руху “жовтих жилетів”, попри заборону французької поліції, поновили свої акції протесту. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на BFM TV.

Як фінформує видання, кілька десятків активістів зібралися поблизу станції метро Денферт-Рошро, звідки розпочнеться марш у напрямку базиліки Сакре-Кер. Також група демонстрантів зібралася поблизу Трокадеро, де планується сидячий протест.

За даними штабу поліції Парижу, станом на зараз правоохоронці затримали щонайменше 31 особу в ході перевірок у місцях, де були оголошені збори “жовтих жилетів”.

Зазначається, що повідомлень про інциденти чи сутички під час сьогоднішніх мітингів правоохоронці не отримували.

Нагадаймо, раніше поліція заборонила протести “жовтих жилетів” в Парижі, які були заплановані на 23 березня. Зокрема, під заборону потрапили акції на площі Шарля де Голля, де знаходиться Тріумфальна арка, а також в районі Єлисейського і Бурбонського палаців.

Крім того, президент Франції Еммануель Макрон виключив можливість застосування збройних сил для розгону акцій протесту руху “жовтих жилетів” в Парижі.Джерело статті: “https://golosua.info/2019/03/23/zhovti-zhylety-nezvazhaiuchy-na-zaboronu-ponovyly-protesty-u-paryzhi/”