15.04.19 14:11 Україна має струсити порох з мешт, аби йти далі своїм шляхом

Не вперше попадаю у ФБ, на такого собі Юрія Якубовського, який не має а ні десятки тисяч підписників, та й, сам з себе геть нічого не уявляє, як особистість, але дуже хотів, аби на фронті щось бахнуло лише для того, аби спасти Порошенко, який нині є явним лузером у передвиборчих перегонах.


Але що насправді є цікавим у цьому, мало кому відомому порохоботові, що він по суті є зрізом того середньостатистичного психотипу, усього порохоботського явища в цілому, являючись якимось навіть лакмусовим папірцем морально психологічного стану, що домінує серед порохоботів в основі якого перш за все вбачається прогресуюча розумова обмеженість його адептів і, звісно ж – повна відсутність хоч будь яких моральних принципів.


Приклад.Бажання, аби на фронті щось "бахнуло" то насамперед – бажання сотень смертей!


І це ж йдеться не про сепарів якихось, не про ворожі російсько-окупаційні війська. Ні, то все йдеться про звичайних українців, які через отой "шок" від втрат мають приповзти, хоча ні, то я б так написав, як звичайний середньостатистичний українець, порохобот, маючи своє неадекватне мислення і запалену уяву, чомусь пише – "прибігти на колінах".


Це окрема тема для психіатрів та психологів, бо чи може уявити нормальна свідомість, як можна "бігти на колінах"?


Але повернемось до посту. Так от "прибігши на колінах" українці мають благати президента, що вщент програє вибори та "казати йому Порох прасті бєс папутал".


А далі, йде доволі цікава думка – "Людям треба НАГАДАТИ. Повернути їх у стан 2014 року".


Стан 2014 року – як вам!!! Шо то за невідомий сучасній психології стан?


Але згадаймо той жах, який творився в нашій країні завдяки Порошенкові і його купці генералів в ті роки на початку війни – Іловайський та Дебальцевський котли, Савур-Могила, ДАП, збитий над ЛАП ІЛ-76 і багато іншого де – "щось бабахало на фронті".


І от коли в країні коївся такий безлад і чорна біда, не без участі Порошенка, як би не за його сценарієм, то саме оте людське горе настільки затуляло розум, стискаючи серце, що люди насправді перебували в стані повної подавленості не бажаючи навіть звинувачувати головних винуватців тієї біди – Верховного Головнокомандувача та купу його бездарних генералів.


Але ж не менш цікаві думки порохобота ми бачимо в коменті до зазначеного посту опубліковані в пості у пана Чаплиги.Вже зустрічав цю думку, що 30% від тих хто голосував, а це, на тлі України значно більше українців, бо ж не всі з них голосували на виборах. Так от, всі проголосувші проти Порошенко, які віддали голоси Зеленському то однозначно – бидло.


І бидло лише тому, що не за Порошенко, що не порохоботи. А тому, це бидло треба відправити на фронт аби їх там знищили, бо для нас потрібна виключно монархія або диктатура, а ні як не демократія.


Вам то не нагадую класичний фашизм – всіх євреїв і комуністів в газову камеру.


Це насправді жах і цими закликами до масових вбивств від порохобота вже мала б займатись правоохоронна система, звісно якщо б вона у нас була б.


Але крім бажання масових вбивств, цікавим є і заклик до "Монархії і Диктатури", що вкотре лише підкреслює повний зв’язок між ідеологією порохоботів і Росією, бо ж Україні і українціям монархія, ну взагалі, ніколи не була притаманна навіть в самих дурнуватих фантазіях.


Це чистої води – прояви "руського міру", ото ж, не від Зеленського та біда пре, а саме від тих, хто про неї так голосно верзе з усіх плакатів і біг-бордів, бо ж як відомо – на злодії і шапка горить (російське прислів’я).


І це все не просто так, бо ж якщо подивитись на те, що робить Порошенко то те все жодним чином не нагадує демократію з її славнозвісними цінностями і свободами. Це чистої води диктатура і до того ж – точна калька на російський її варіант – путінську диктатуру.


Не даремно в нас вся країна завішена портретами двох володарів країни – Порошенко і Путіна. І серед них нам пропонують вибрати одного, хоча по суті кого б ми не вибрали, нічого від того не зміниться, бо ж і мислення у них однакове та й диктатура прописана одними політологами, як до речі й вся передвиборча кампанія Порошенко, що є прямою калькою з Путінських пропагандистських меседжів і посилів.


Ото ж, вибираючи Зеленського, насправді ми вибираємо кота в мішку, бо він не є політиком і лише має ним стати. Тому насправді, ніхто толком не скаже, як він себе поводитиме і що робитиме для країни, але вибираючи кота в мішку, ми вибираємо надію.


А от вибираючи Порошенко, ми вже добре знаємо що нас чекає – добре усім відомі тотальна корупція, розгнуздана і неконтрольована злочинність, зухвалі і безсовісні схеми на війні (Укроборонпром, Роттердам+) і звісно пусті обіцянки, які вщент знищили оту саму надію, що так само як зараз, була в українців і у 2014 році і яка по суті й привела до влади Порошенко.


Але задумайтесь, чому команда Порошенко і його порохоботи в соцмережах, у цих передвиборчих баталіях настільки зухвало і жорстко використовують чорнуху найгіршого штибу, не нехтуючи навіть закликами і погрозами до вбивств не лише звичайних простих українців, як то ми бачимо вище в постах, але й відносно претендента на пост Голови держави згаданого Зеленського. Згадайте ролик з Камазом, що збиває його на дорозі.


В це стало можливим лише тому, що для банди свинарчуків прості українці то лише звичайний – порох, що осів на їх брудному взутті і єдино, що їм треба, так то струсити той порох з себе, аби йти далі.


І тут дуже важливо втямити, що й у простих українців, їх мешти вже п’ятий рік вкриті густим шаром пороху і питання постає лише в тім – хто той порох стряхне з себе скоріше, аби йти далі, бо ж у кожного з нас свій шлях і кожному той порох заважає неймовірно.


Ото ж вибір простий – народ, який є бидлом для свинарчуків, або свинарчуки, які є злодіями для народу і порох, який давно вже треба струсити, аби кожному йти своїм шляхом…


Джерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3122306/ukrana_ma_strusiti_poroh_z_mesht_abi_yiti_dal_svom_shlyahom”