Порошенко про дозвіл легалізації пістолетів: Завтра вони легалізують гранати, автоматичну зброю

Порошенко про дозвіл легалізації пістолетів: Завтра вони легалізують гранати, автоматичну зброю
Чинний президент пояснив, чому зараз не час спрощувати видачу короткоствольної зброї


Петро Порошенко заявив, що він проти легалізації короткоствольної зброї в Україні.


«Завтра вони легалізують гранати, автоматичну зброю. Я категоричний противник. І дуже щасливий, що більшість українців мене в цьому підтримують», — заявив Порошенко в студії Суспільного, відповідаючи на питання стосовно необхідності легалізувати короткоствольну зброю.


За його словами, наявність короткоствольної зброї на руках у українців не додасть безпеки.


«І ризики, які можуть спричинити застосування зброї на вулицях є абсолютно не виправдані. Сьогодні наявність зброї є незаконною. Реєстрація зброї повинна бути навіть ускладнена і я твердо переконаний, що зброю треба з українських вулиць вилучати», — запропонував президент.


Свою позицію він аргументував тим, що ні в одній країні світу в XXI сторіччі це не призводило до зменшення рівня злочинності.


«З точністю до навпаки. Подивіться США, Нову Зеландію. Подивіться, навіть з легально отриманою зброєю, до якої кількості жертв це призводить», — зауважив Порошенко.


Як вихід з ситуації, він вказав на те, що зараз треба підвищувати професійність органів безпеки, СБУ, Нацполіції. «І саме ці структури повинні захищати людей. Право на насилля, на застосування зброї має бути у лише підготовлених, навчених, проінспектованих, силових структур держави», — сказав президент.


Нагадаймо, Зеленський в інтерв’ю РБК-Україна теж заявив, що виступає проти легалізації короткоствольної зброї.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/poroshenko-pro-dozvil-legalizaciji-pistoletiv-zavtra-voni-legalizuyut-granati-avtomatichnu-zbroyu-587795.html”