Вибори президента: ЦВК опрацювала 70% протоколів

ЦВК опрацювала понад 70% протоколів
ЦВК опрацювала понад 70% протоколів


ЦВК підрахувала 13 105 971 голос виборцівЦентральна виборча комісія отримує дані електронних протоколів підрахунку голосів на виборах Президента України.


Про це повідомляється на сайті ЦВК.


Станом на 04:58 уже опрацьовано 70,33 % електронних протоколів, або 13 105 971 голос виборців.


Відповідно до даних ЦВК, за Володимира Зеленського віддали голоси 73,00% або 9 568 550 виборців, а за Петра Порошенка – 24,66% або 3 232 477 виборців.


Виборчих бюлетенів, визнаних недійсними по Україні — 2,32 %.


Нагадаймо, для проведення виборів було утворено 199 територіальних виборчих округів та один закордонний виборчий округ, а також близько 30 тисяч дільничних виборчих комісій. За кордоном було утворено 101 виборчу дільницю.
7


Раніше Зеленського привітав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, канцлер Австрії Себастьян Курц і президент Польщі Анджей Дуда.


Нагадаймо, президент Петро Порошенко розповів, чим буде займатися після поразки на виборах.


Порошенко визнав поразку на виборах 2019 і привітав Володимира Зеленського. Зокрема, він звернувся до своїх прихильників та представників ЗМІ, цитуючи відомий вислів Уїнстона Черчилля.


Кандидат у президенти та шоумен Володимир Зеленський після оголошення екзит-полів, за даними яких він є переможцем президентських перегонів, почав роздавати подяки, зокрема, родині і прибиральницям штабу. Зазначимо, що Зеленський пробув у штабі лічені хвилини і пішов, не відповівши на жодне питання журналістів.


Слід нагадати, що президент Петро Порошенко наголошує, що його команда буде захищати стабільність фінансово-банківської системи, аби захистити вкладників «Приватбанку».


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/vibori-prezidenta-cvk-opracyuvala-70-protokoliv-588177.html”