У Борисполі відбувся тенісний марафон

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Днями в Борисполі відбувся розіграш осіннього Кубку міста серед юнаків та чоловіків у 2-х вікових групах


Про це повідомляє "Моя Київщина" із посиланням на Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення.


змагання відбулись на тенісних кортах Бориспільської ДЮСШ в яких взяло участь 22 любителя цього динамічного та видовищного виду спорту. А переможцями у своїх вікових групах стали:


серед юнаків у віці до 18 років: Юрій Сакал, Володимир Харченко та Богдан Росновський. У чоловіків віком від 18 до 60 років місця з першого по третє посіли ветерани тенісу нашого міста Андрій Медведев, Володимир Письменний та Едуард Берестюк.


У віковій групі чоловіків віком від 60 років та старших першенствували Геннадій Сторожик, Григорій Панченко та Хоменко Юрій. Це те, що стосується ігор в одиночному розряді.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook


У парному чоловічому розряді, де змагалось 4 пари учасників змагань перемогу святкували вже знайомі нам за виступам в одиночному розряді Геннадій Сторожик та Григорій Панченко. Переможці та призери заходу нагороджені медалями, грамотами та кубками.


Організатором ігор традиційно був Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/11/17/u-borispoli-vidbuvsya-tenisnij-marafon/”