Зеленський обговорив з Меркель прогрес у звільненні українських заручників

прес-служба президента

Володимир Зеленський та Ангела Меркель

прес-служба президента


Президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили питання звільнення українських політв’язнів та шляхи активізації мирного врегулювання війни на Донбасі.

Про це повідомили у прес-службі глави Української держави за підсумками телефонної розмови 16 липня.

Згідно з повідомленням, сторони привітали результати нещодавньої зустрічі дипломатичних радників лідерів країн нормандської четвірки в Парижі. На переконання Зеленського та Меркель, ця зустріч має надати поштовх діяльності Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Читайте також:

24 проти одного. Що насправді відбувається у перемовному процесі Україна-РФ

Під час розмови Зеленський та Меркель «наголосили на необхідності досягнення найближчим часом прогресу у звільненні українських заручників і політичних в’язнів».

Окрім того, сторони обговорили питання завершення процесу розведення сил та засобів у Станиці Луганській, зокрема шляхом демонтажу фортифікаційних споруд і здійснення розмінування.

Нагадаймо, що 12 липня у Парижі відбулася зустріч зовнішньополітичних радників глав країн нормандської четвірки.

В Офісі президента України повідомили, що на зустрічі була досягнута попередня домовленість з Росією про обмін полоненими.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/zelenskiy-proviv-telefonnu-rozmovu-z-merkel-novini-ukrajini-50032449.html”