Поки що депутати нічого не знають за позачергову сесію Ради, – нардеп Черненко

У Президента Володимира Зеленського заявили, що скликатимуть позачергову сесію на 18 липня. Але звернення депутати поки не отримали і не знають, чи її взагалі зрозуміло провести.


Про це розповів голова підкомітету з питань виборів і референдумів Комітету Верховної ради з питань правової політики та правосуддя Олександр Черненко у коментарі РБК-Україна.


«Сьогодні вівторок. Але я чув про наміри скликання позачергового засідання на четвер тільки з медіа. Я не бачу як це можливо зробити за процедурою. Відповідне рішення необхідно не з сьогодні на завтра. А хоча б за пару днів. Поки що депутати не мають жодної інформації про позачергову сесію. Планую зустрічі з виборцями в тому числі і на четвер. Якщо зявиться інформація, то будемо приймати певні рішення», – повідомив Черненко.


За його словами, у Конституції зазначено, що позачергові сесії скликає голова ВРУ на вимогу президента або понад третини народних депутатів від конституційного складу парламенту.


«Сьогодні я не чув від президента, що він буде скликати. Я вже маю на четвер певні плани. Змінювати свою плани тому, що щось сказав Рябошапка, я не збираюсь. Буде звернення президента, буде рішення Голови ВР, будемо приймати рішення. Треба буде, значить прибудемо. Я думаю, що депутати встигнуть прибути з округів. 12 годин має вистачити, Україна все таки не Канада», – додав він.


Нагадаймо, заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка на форумі «Встановлення справедливості – порядок денний для майбутнього парламенту» заявив, що команда президента Володимира Зеленського закликає Верховну Раду VIII скликання позачергово зібратися 18 липня й ухвалити закони, які дозволять працювати Вищому антикорупційному суду.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/07/16/poky_shcho_deputaty_nichogo_ne_znayut_za_pozachergovu_sesiyu_rady__nardep_1607339”