Іспанець зімітував викрадення, аби "спустити" всі гроші на повій та наркотики

"Викрадений" таксист розповів, що його викрали, змусили приймати наркотики, займатися сексом в борделі, віддати всі гроші і продати мотоцикл.

REUTERS

У Фуенхіролі, на півдні Іспанії, чоловік прикинувся жертвою викрадення, щоб приховати величезні витрати на бордель і наркотики.

Про це повідомляє El Pais, передає «НВ».

"Викрадений" таксист розповів поліції, що до нього підсів пасажир, який, погрожуючи йому ножем, зажадав відвезти його в бордель, де змусив таксиста вжити наркотики. Після цього вони поїхали додому до знайомого", де таксиста змусили продати свій мотоцикл, а потім попрямували в клуб, де витрачали гроші на наркотики та сексуальні стосунки з жінками в клубі". Після цього "пасажир" змусив таксиста сісти в інше таксі, відвіз його в гараж і протримав там кілька годин.

Поліція провела розслідування, в ході якого встановила, що таксист і його викрадач давно знайомі, і його ніхто не змушував вживати наркотики, їхати в бордель або продавати мотоцикл. Правоохоронці вважають, що гроші з продажу були передані добровільно, в обмін на угоду з приятелем з приводу версії з викраденням.

Тепер таксисту загрожує тюремний термін (6-12 місяців) або штраф.

Як повідомляв УНІАН, іспанська поліція звільнила з сексуального рабства 11 жінок, більшість з яких українки.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/curiosities/10649955-ispanec-zimituvav-vikradennya-abi-spustiti-vsi-groshi-na-poviy-ta-narkotiki.html”