В Україну не пустили ректора Московської духовної академії

Про інцидент повідомив Легойда

В Україну 7 листопада не пустили ректора Московської духовної академії архієпископа Верейського Амвросія. Про це повідомив у Telegram голова синодального відділу Російської православної церкви (РПЦ) із взаємовідносин церкви із суспільством та ЗМІ Володимир Легойда.

"Ректора Московської духовної академії архієпископа Амвросія сьогодні в Києві на паспортному контролі не пустили на Україну. Владика прилетів на актовий день Київської духовної академії", – написав він.

Легойда зазначив, що захід в Києві "тепер відбудеться" без Амвросія.Згодом Амвросій розповів у Telegram, що його затримали на пропускному пункті аеропорту в Жулянах після співбесіди з представниками Держприкордонслужби України.

"у папері, виданому мені прикордонниками, офіційно вказано відверто надуману причину: "Не може підтвердити мету запланованого перебування на території України". Звісно, у мене було із собою запрошення від ректора КДА єпископа Сильвестра, і моє проживання планували разом з іншими гостями в готелі Києво-Печерської лаври. Коли я розповів про це і запитав, як розуміти зазначену причину, – мені не відповіли", – написав він.Урочистості з нагоди Актового дня анонсовано Київською духовною академією на 8–9 листопада.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-v-ukrajinu-ne-pustili-rektora-moskovskoji-duhovnoji-akademiji-487326.html”