Розкол в Опоблоці: Новинський заперечує союз партії з Рабіновичем

 За словами Новинського, об’єднання з партією Рабиновича приватна ініціатива Бойка

Депутат Верховної Ради від Опозиційного блоку Вадим Новинський заявив, що рішення співголови партії Юрія Бойка створити спільний проект з політичною силою Вадима Рабиновича За життя є його приватним рішенням і Опоблоку ніяк не стосується.

Про це він заявив Українській правді.

Таким чином Новинський прокоментував ініціативу Бойка про створення разом в Рабиновичем нового політичного проекту Опозиційна платформа — За життя.

"У нас, у партії Опозиційний блок, нічого не відбулося. Партія не уповноважувала Бойка підписувати жодних документів з Рабиновичем", — пояснив він.

У зв’язку з цим він підкреслив, що Бойко це зробив як приватна особа, у той час як політрада партії ніяких рішень про об’єднання з будь-ким не приймала.

Нагадаймо, раніше Бойко заявив, що Опоблок і партія За життя висунуть єдиного кандидата на президентські вибори, які відбудуться у березні 2019 року. Його заява пролунала під час підписання з Рабиновичем угоди про створення Опозиційної платформи — За життя.

У свою чергу ще один член Опоблоку Борис Колесніков заявив, що 12 листопада партія має намір зібрати політраду, на якій діям Бойка буде дана відповідна оцінка.

Читайте у новому номері журналу НВ

  • Смерть активістки погрожує владі
  • Чому ВВП України росте, але повільно
  • Кремль грає в підкидного дурня на виборах в «ДНР»
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/rozkol-v-oppobloke-novinskij-zaperechuje-prijnjattja-rishennja-pro-spivpratsju-partiji-z-rabinovichem-2506170.html”