Меркель запевнила, що стежить за своїм здоров’ям

Меркель сказала, що усвідомлює відповідальність, яку покладено на неї з огляду на посаду

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила журналістам 11 липня, що стежить за своїм здоров’ям. Про це пише Reuters.

Вона сказала, що усвідомлює відповідальність, яку покладено на неї з огляду на посаду. Також Меркель підкреслила, що "як людина зацікавлена" в тому, щоб бути здоровою і стежити за цим.

Останнім часом у Меркель кілька разів помічали напади тремтіння на публічних заходах.

18 червня під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським вона тремтіла і хиталася. Тоді канцлер відповіла, що її самопочуття могло погіршитися через спеку і зневоднення.

27 червня під час виступу президента ФРН Франка-Вальтера Штайнмаєра Меркель знову тремтіла. Після цього офіційна представниця німецького уряду Мартіна Фіц заявила журналістам, що канцлерка "дуже активна і здорова".

Востаннє напад у Меркель стався 10 липня під час зустрічі з прем’єр-міністром Фінляндії Антті Рінне. На пресконференції після зустрічі Меркель сказала, що з нею все гаразд. Вона заявила, що "працює над тим, що сталося", і вірить, що "так само, як це трапилося одного разу, так воно і зникне". В іншому ж разі, за словами Меркель, вона переконана, що буде "цілком здатна" виконувати свою роботу. Подробиць свого діагнозу чи лікування Меркель не повідомила.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-merkel-zapevnila-shcho-stezhit-za-svojim-zdorov-jam-1108297.html”