Селяни в Бердичівському районі не мають питної води: на ремонт мережі водопостачання бракує коштів

Депутати обласної ради 12 вересня, готуючись до 26-ї чергової сесії, провели засідання двох постійних комісій — з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів і з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Про це повідомляють на сайті облради.

Під час засідання «екологічної» комісії депутати опрацювали кілька звернень Державної служби геології та надр України, які стосуються погодження надання товариствам спеціальних дозволів на користування надрами.

Також профільна комісія погодила звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення жителів с. Осикове Бердичівського району питною водою. У зверненні наголошується на тому, що вода в криницях зазначеного населеного пункту не відповідає гігієнічним нормативам і у 2007 році частково профінансовано проєкт «Капітальний ремонт мережі водопостачання в с. Осиково Бердичівського р-ну» на суму 150 тис.₴ Проте цих коштів вистачило, щоби розпочати капітальний ремонт водопроводу, а для завершення робіт потрібно ще 550 тис.₴ Тому депутатський корпус обласної ради звертається з проханням виділити з державного бюджету кошти на ці роботи.


Джерело статті: “https://www.1.zt.ua/news/rizne/selyani-v-berdichivskomu-rayoni-ne-mayut-pitnoyi-vodi-na-remont-merezhi-vodopostachannya-brakuye-koshtiv.html”