На Закарпатті 16 сіл залишилися без газу

На Закарпатті 16 сіл залишилися без газу

Через розгерметизацію підвідного газопроводу, яка сталася в суботу вранці, від газу відключено 16 населених пунктів Ужгородського та Берегівського районів. Ремонтні бригади «Закарпатгазу» вже працюють над усуненням аварії.

Про це повідомляється у "Фейсбуці" на сторінці голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

“У суботу, 19 січня, після 11-ї години поблизу с.Червоне Ужгородського району сталася розгерметизація підвідного газопроводу середнього тиску, одразу після якої спрацювала автоматична система аварійної безпеки. Через зупинку газопостачання на ділянці в напрямку від Чопа до Берегового без газу залишаються 16 населених пунктів Ужгородського та Берегівського районів", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що усього без газу залишилися 4 тисячі 298 абонетів.

За словами голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, на місце вже виїхали ремонтні бригади «Закарпатгазу», які працюють над усуненням аварії. Постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації немає. Розгерметизація сталася під землею на шві газопроводу.

В ОДА обіцяють, що одразу після усунення аварії почнеться поступове підключення газу. Про точний час підключення буде повідомлено додатково.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2622997-na-zakarpatti-16-sil-zalisilisa-bez-gazu.html”