У Кропивницькому влаштували танцювальний джем і парад Дворцовою (ФОТО)


У рамках 11-го Міжнародного фестивалю пісні і танцю «Об`єднаймо дітей мистецтвом» по обіді на площі Героїв Майдану відбувся танцювальний джем, де діти вправлялися під різні музичні стилі, а згодом понад півтори тисячі учасників рушили парадом вулицею Дворцовою.

IMG 1562

В місті вже другий день триває некомерційний фестиваль «Об`єднаймо дітей мистецтвом». Організатори якого — Культурно-мистецький фонд «Перспектива» Артема Стрижакова цьогоріч вирішили вкотре дивувати як учасників фестивалю, так і містян танцювальним джемом та парадом хореографічних колективів.

IMG 1486

- Танцювальний джем хореографічних колективів — не батл, колективи презентують самі себе і те, що вони бажають під різні музичні композиції різних стилів і напрямків: хіп-хоп, джаз-фанк, контемпорарі та інші, — каже арт-керівниця фестивалю, виконавча директорка фонду «Перспектива» Олександра Ткаченко. — Мета джему — це те, що діти танцюють не задані композиції від своїх хореографів, а можуть танцювати власні: те, що вони відчувають і хочуть танцювати. Тобто реалізація їх творчих задумів та інтересів.

IMG 1534

Сьогодні, 21 квітня, центральна площа міста дійсно перетворилася на танцювальний майданчик для різних колективі з різних міст країни.

IMG 1593

IMG 1582

- Це дуже позитивна та дружня атмосфера, де немає конкуренції. Ми відчуваємо лише тепло, радість і позитив, — відзначила керівниця хореографічного колективу сучасного танцю “Капріз” з Олександрії Наталія Труш.

Один за одним колективи виконували свої власні танцювальні композиції під зарубіжні та українські пісні.

- Дуже гарний захід — стирання всіх комплексів у дітей, — зазначила керівниця танцювального колективу з Кропивницького MIX of DANCE. — Діти спілкуються і це, я думаю, прекрасно.

IMG 1578

Діти залюбки показували свої танцювальні вміння та вподобання, хто запалював під хіп-хоп, а хто і під музику з мультика про фіксиків.

IMG 1642

IMG 1676

IMG 1629

І поки діти імпровізували на вуличній сцені, танцювали і на самій площі всі охочі.

IMG 1688

А згодом 52 творчі колективи фестивалю, а також їх художні керівники та навіть батьки учасників рушили парадом вулицею Дворцовою до Театральної площі, аби встановити рекорд з танцювального екофлешмобу з пластиковими пляшками.

IMG 1737

IMG 1754

IMG 1825

Про танцювальний екофлешмоб та встановлення національного рекорду згодом читайте на “Гречці”.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/kultura/51726-u-kropyvnytskomu-vlashtuvaly-tantsiuvalnyi-dzhem-i-parad-dvortsovoiu-foto”