Конституційний суд України сьогодні продовжить розгляд справи щодо розпуску Ради

У вівторок, 18 червня, Конституційний суд України продовжить розглядати справу щодо конституційності указу президента України Володимира Зеленського "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів".

Про це повідомляється на сайті КСУ.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень ВР та призначення позачергових виборів на 21 липня.

24 травня представники "Народного фронту" внесли до Конституційного суду подання, яким просять визнати неконституційним указ щодо розпуску Верховної Ради. 11 червня Велика палата Конституційного суду розпочала слухання у справі за поданням депутатів щодо указу президента про дострокове припинення повноважень парламенту. У суді виступив Зеленський, який висловив сподівання, що Конституційний суд ухвалить рішення, за яке "не буде соромно".

Також суд заслухав аргументи представника президента і народних депутатів. Після цього Велика палата Конституційного суду перейшла до закритої частини пленарних слухань у справі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і elegram

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1560843064-konstitutsiyniy-sud-ukrayini-sogodni-prodovzhit-rozglyad.html”