Ось так працює спорт і правильне харчування: Полякова похизувалася досягненнями дочки у схудненні

Ось так працює спорт і правильне харчування: Полякова похизувалася досягненнями дочки у схудненні

Українська популярна співачка Оля Полякова, яка днями показала, який мала вигляд у 16-річному віці, наразі похизувалася досягненнями дочки.

Так, на своїй сторінці Instagram зірка поділилася знімком 13-річної Маші, на якому відобразила її до і після схуднення.

Оля Полякова, дочка_2

"Ось так працює спорт і правильне харчування, а не відмовки, я ще дитина (я після пологів, у мене зима, депресія, гормони, немає сили волі)! Ця дівчинка герой, але вона сама прийняла це рішення і ось результат 4 місяців, відмови від солодкого, мучного, шоколаду, фастфуда, кока-коли! і бонус чистісінька шкіра обличчя! (були прищі!) і pole dance через день!", — підписала світлину співачка.

Полякова також зазначила, що підтримала дочку і теж сиділа на дієті, щоб не їсти при ній та поділилася результатом.

Оля Полякова

"Мій результат — 5, її — 7! Так що матусі підтримуйте дітей, разом легше! І якщо чесно хейт на її сторінці теж її прискорив, так що немає лиха без добра", — додала Полякова, натякачи на те, що на сторінці Маші були коментарі про те, що дівчинка гладка.

Світлину співачки за годину оцінило айже 60 тисяч користувачів, які захопилися такими перевтіленнями дівчинки.

"Молодці. Шикарно виглядає!", "Має прекрасний вигляд. Прям змотивувала швидше сісти на дієту", "Яка талія!", — писали прихильники у коментарях, а деякі навіть попросили комплекс вправ, які виконували мама й дочка.

Нагадаймо, Оля Полякова на новорічні свята вирушила на узбережжя Атлантичного океану у Маямі.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/os-tak-pracyuye-sport-i-pravilne-harchuvannya-polyakova-pohizuvalasya-dosyagennyami-dochki-u-shudnenni-1278834.html”