У Києві боксер побив підлітка за кинутий в лобове скло сніжок

Жертвами боксера Віктора Сидоренка, який побив в Києві підлітка за кинутий в лобове скло сніжок, в той день стали ще двоє дітей.


Про це в Facebook написав батько потерпілого хлопчика Анатолій Вовк, – повідомляє kriminal.tv.За його словами, зараз всі троє школярів госпіталізовані і перебувають на стаціонарному спостереженні.


Чоловік розповів, що його син грав у сніжки на вулиці разом зі своїми друзями – в компанії було 4 хлопчика і 2 дівчинки. Один сніжок нібито полетів в сторону і зачепив автомобіль Сидоренка.


«Вилетів водій і почав наносити професійні удари руками і ногами по нашому синові і його двом друзям. Чоловік, який вчинив розправу над 15-річними підлітками, аргументував це як: «Я їх виховував», – поділився батько.


Вовк зазначив, що сподівається на адекватну реакцію з боку Федерації боксу України і правоохоронних органів, адже Сидоренко є професійним спортсменом і керує власною школою.


Нагадаймо, раніше з’ясувалося, що Сидоренко є чемпіоном світу з боксу серед професіоналів за версією UBA, чемпіоном світу з кікбоксингу, призером світу з муай-тай. Він провів на професійному рингу 14 боїв, з них 11 перемог достроково (2003-2008 роки).


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/11/u_kyievi_bokser_pobyv_pidlitka_za_za_kynutyy_v_lobove_sklo_snizhok_1507035”