SOS: На Харківщині спецназ поліції заблокував підприємство з американськими інвестиціями

Про це Agravery.com повідомив головний редактор AgroTV Ukraine Володимир Гамалиця.

За інформацією, генеральному директору підприємства вручено Ухвалу Сватівського районного суду Луганської області, за якою дозволено провести обшук, з метою виявлення і вилучення 235,86 тон зерна пшениці 3-го класу.

«В рішеннях суду всюди фігурують 235 тон третього класу. Але такого обсягу від «Агроінвест Холдингу» ми не приймали. З першого дня на «Власівському мірошнику» зберігалося з 235 тон приблизно 200 тон п’ятого класу і 36 тон третього класу. Арешт накладено на третій клас, якого 36 тон. Про це ми повідомляли слідчих у даному кримінальному провадженні. Воно зберігається тут, воно сьогодні є. Ми не є власниками зерна і віддавати його без власника не маємо права. Віддавши чиєсь зерно, підприємство стає боржником перед поклажедавцем. Я вважаю незаконними всі ті дії, що відбуваються сьогодні», — розповів Олексій Черноморд, генеральний директор ТОВ «Власівський мірошник».

Проте, всупереч роз’ясненням та наданій інформації, правоохоронці намагаються відвантажити з підприємства зерно, яке належить іншим поклажодавцям. І за яке елеватор у відповідності до закону, несе повну матеріальну відповідальність.

Керівник «Власівського мірошника» вже проінформував про дії, які вважає протиправними, Міністерство внутрішніх справ України, Прем’єр-міністра України, Адміністрацію Президента України, Антирейдерський комітет та Бізнес-омбудсмена та Посольство Сполучених Штатів Америки, а також інші вітчизняні та міжнародні установи, що покликані захищати права іноземних інвесторів, які вирішили вкладати гроші в розвиток України.

Нагадаймо, у вересні 2018 року фермерське господарство «Строгого О.Ф.» в Зміївському районі Харківської області піддалося нахабному рейдерському нападу.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/sos-na-harkivsini-specnaz-policii-zablokuvav-pidpriemstvo-z-amerikanskimi-investiciami”