Арсеній Яценюк зустрівся з повіреним США в Україні Вільямом Тейлором

Арсеній Яценюк підкреслив, що Сполучені Штати завжди залишалися надійним партнером України.

Арсеній Яценюк зустрівся з повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором / фото nfront.org.ua

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк зустрівся з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

"Сполучені Штати завжди залишалися нашим надійним партнером, попри будь-які виклики і складні та непевні часи. Вірю, що ця підтримка продовжуватиметься", — наголосив у своєму дописі на Facebook лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк після зустрічі з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором, керівником американського посольства в Україні.

"Нас пов’язує багато років співпраці. Бажаю Вільяму успіху у виконанні його особливої і важливої нинішньої дипломатичної місії", — написав лідер НФ.

Він підкреслив, що Сполучені Штати завжди залишалися надійним партнером України, "попри будь-які виклики і складні та непевні часи": "Вірю, що ця підтримка продовжуватиметься. Ціную бажання та готовність Посла Тейлора зробити все можливе для цього".

"Пріоритети — незмінні. Крок за кроком продовжимо спільну роботу", — написав Арсеній Яценюк.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10619931-arseniy-yacenyuk-zustrivsya-z-povirenim-ssha-v-ukrajini-vilyamom-teylorom.html”