Сумська область: 80-річчя від дня утворення (10.01.1939)

Сумщина справила 80-річчя від дня утворення, офіційною датою якого вважається 10 січня 1939 року. Нову адміністративно-територіальну одиницю заснували з районів, що раніше входили до складу Харківської, Полтавської і Чернігівської областей.

Підбиваючи підсумки довготривалого поступу, в облдержадміністрації відзначають здобутки останніх років. Зокрема, у 2017-му регіон посів перше місце в державі за легкістю ведення бізнесу. Незважаючи на близькість до країни-агресора та найдовший кордон із Росією, Сумщина залишається привабливою для зарубіжних інвесторів. Завдяки вкладеним ними коштам, тут інтенсивно розвиваються фармацевтична промисловість, виробництво будівельних та пакувальних матеріалів, кондитерських виробів, деревообробної продукції та інше. З’являються нові підприємства.

Значний поштовх до розвитку одержала галузь АПК, де Сумщина з багатьох показників займає провідні позиції в державі. Сільгоспвиробники успішно розбудовують виробничу інфраструктуру та швидкими темпами оновлюють машинно-тракторний парк.

Сумська область.Джерело статті: “http://www.golos.com.ua/news/89361”