Під Києвом пройшов "Grand yacht show" від клубу High Life

9 липня на набережній ресторану Zafferano відбулося “GRAND YACHT SHOW” на честь презентації нових моделей яхт преміальних брендів. Яхт-шоу стало першим з серії концептуальних заходів клубу HIGH LIFE, заснованого Валерієм Захаровим.

Гості презентації поринули в круїзну атмосферу і стали глядачами шоу “Dancing Yachts”. Головними героями перфомансу на воді виступили нові моделі яхт: Linssen 40 Sedan, Nimbus W9 і Galeon 460 FLY. Ще одним учасником презентації стала яхта Princess — втілення традицій англійського суднобудування. Сценою для дефіле яхт виступила акваторія Дніпра, а набережна заміського комплексу Riviera Zoloche Resort&Spa перетворилася в імпровізований партер.

Експрес-інформація по країні

Україна – держава у Східній Європі.

Прапор

Герб

Столиця – Київ

Найбільші міста: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Донецьк

Форма правління – Парламентсько-президентська республіка

Територія – 603 549 км2 (44-я в світі)

Населення – 42,6 млн чол. (32-я в світі)

Офіційна мова – українська

Релігія – православ’я, католицизм

ІЛР – 0,747 (81-я в світі)

ВВП – $131,8 млрд (59-я в світі)

Валюта – гривня

Межує з: Білоруссю, Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Молдовою, Росією

Гості презентації одними з перших в Україні змогли потрапити на борт новинок світового мистецтва яхтостроенія і ознайомитися з інтер’єром і обладнанням кают.

Гостями заходу стали Олександр Шовковський і Марина Кутепова, Олімпія Вайтмусташ та Олександр Смирнов, Яна Клочкова, Наталія Келембет з донькою Владою, Дар’я Трегубова, Серж Смолін і Серж Пайє, Вікторія Кіосе, Леоніла Гузь, Богдана Тарасик, Маша Фокіна, Дмитро Ступка, Юлія Айсіна, Софія Мілано, Родріг Мерхеж, Олег Дзюбяк, Олена Піддубна, Олег Стрельников та інші.

Спеціально для гостей заходу Євген Лапченко — український художник, роботи якого представлені на виставках по всьому світу, — підготував арт-інтерактив за мотивами картини Девіда Хокні “Великий сплеск” із застосуванням технології доповненої реальності.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/214617-11-07.html”